Mezoterapia skóry głowy

Wykonywane w ramach: Stop! Wypadaniu włosów

Mezoterapia skóry głowy

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Nadmierne wypadnie włosów to problem wielu osób. Związany jest on ze jednostkami chorobowymi, stresem, stylem życia oraz sposobem odżywienia.

Zanim zdecydujemy się na zastosowanie terapii powstrzymującej wypadanie włosów pamiętajmy

kluczowa jest wcześniejsza wizyta u dermatologa, który na podstawie wywiadu z Pacjentem oraz badań zaleci odpowiednie leczenie, które często polega na wykonaniu zabiegów profecjonalnych na skórę głowy. 

Jednym z skutecznych zabiegów jest mezoterapia igłowa skóry głowy.

 

Na czym polega mezoterapia skóry głowy?

 

Mezoterapia igłowa to zabieg, którego celem jest nawilżenie skóry głowy i dostarczenie substancji odżywczych. Substancja czynna jest dobierana dla każdego Pacjenta. Składa się ona ze składników mających na celu pobudzenie proces wzrostu włosa oraz poprawić nawilżenie i ukrwienie skóry głowy.

Poprzez wprowadzenie do wnętrza skóry odpowiednio skomponowanych aktywnych składników skóra ulega nawilżeniu i regeneracji, a cebulki włosa zostają pobudzone do pracy.

Często zabieg mezoterapii nazywany jest ,,zastrzykiem rewitalizującym”, który rozwiązuje takie problemy jak: suchość skóry, łuszczenie skóry głowy- łupież suchy, wypadanie , rzerzedzenie  włosów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy stosowana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

 

Czy zabieg jest skuteczny?

Mezoterapia igłowa skóry głowy  jest bardzo skutecznym zabiegiem, który silnie regeneruje i nawilża skórę głowy. Do warstw skóry wprowadza się niewielkie ilości dawek substancji odżywczych na bazie kwasu hialuronowego, peptydów,  aminokwasów , witamin i składników odżywczych.

Kluczowe jest przeprowadzenie serii zabiegów zgodnie z zaleceniami specjalisty.

 

Więcej:

www.skopia-ec.pl

Wypadanie włosów -Diagnostyka