O nas

Jakość naszego życia zależy od wielu różnych czynników, które wzajemnie się przenikają oraz na siebie wpływają. W trosce o zdrowie i urodę, warto zadbać o zdrowy styl życia, odpowiednią dietę bogatą w potrzebne dla naszego organizmu składniki odżywcze, ruch i odpoczynek. Duży wpływ na zdrowie i kondycję psychiczną ma również wszechobecny stres, dlatego tak ważna jest umiejętność relaksu, wewnętrzny rozwój oraz równowaga pomiędzy życiem zawodowym oraz osobistym.

Obok wielu czynników zewnętrznych, na nasze zdrowie i urodę wpływają uwarunkowania genetyczne oraz predyspozycje indywidualne. Dlatego tak istotne jest systematyczne wykonywanie badań profilaktycznych tj.: morfologia, RTG płuc, USG piersi, cytologia, badania ginekologiczne, kolonoskopia, gastroskopia, badanie znamion – szczególnie, gdy u najbliższych członków rodziny zdiagnozowano daną przypadłość chorobową.

Warto pamiętać, że wiele zmian chorobowych wykrytych we wczesnym stadium rozwoju jest całkowicie wyleczalnych, dlatego dbajmy o siebie.

Wykonujmy badania profilaktyczne!

Propagujemy również nowoczesne rozwiązania oraz metody, które umożliwiają pozbycie dolegliwości mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, wygląd oraz samopoczucie!

Dbajmy o siebie!

FUNDACJA Skopia Zdrowie i Uroda – POBIERZ KRS

FUNDACJA_SKOPIA_ZDROWIE _I_URODA_KRS